Kategorie

Przy zamówieniach powyżej 150 zł – wysyłka gratis. Wysyłamy w ciągu 24h!

Bransoletki celebrytki serce

Wyświetlanie 1–30 z 50 wyników

Bransoletka celebrytka serce

Wykonane ze srebra próby 925 lub złota próby 585 produkty z takimi zawieszkami są delikatną, wysokiej jakości ozdobą każdej kobiety. Biżuteria z dodatkiem innego umieszczonego obok znaku nadaje dodatkowego przekazu. Połączona z nieskończonością mówi o uczuciu miłości, przywiązania, przyjaźni, które nie przeminie, będzie trwało wiecznie. Połączone ze skrzydłem mówią o dużej wewnętrznej sile, poczuciu lekkości i wolności. Rożne formy serduszek pozwolą na wybranie tego, które najbardziej trafi w gusta nasze lub osoby obdarowywanej przez nas najbliższej nam osoby. W naszym sklepie jubilerskim możesz sprawdzić i przekonać się jakie celebrytki srebrne są dostępne. Oferta jest szeroka, zawiera srebrne jak i pozłacane oraz złote wyroby.

Bransoletki celebrytki serce – idealny prezent dla każdego

Naszą specjalizacją, w której mamy duże doświadczenie jest biżuteria. Od lat zajmujemy się importem wyrobów srebrnych z całego świata i dzięki doświadczeniu możemy łatwo dobrać wzory, które zachwycają swoim designem i jakością. Srebrne bransoletki to trafiony prezent, nie musimy martwić się czy osoba obdarowywana ma przekłute uszy co zdarza się w przypadku kolczyków. Wybór w tej grupie jest przeogromny. Znajdziemy zamocowane na łańcuszku serce ażurowe lub pełne ,gładkie. Dużym powodzeniem cieszą się modne wyroby wysadzane cyrkoniami białymi, które dodadzą blasku każdej kobiecie oraz kolorowymi, które rozweselą każdą stylizację. Kolorowe elementy umieszczone na złotej bransoletce celebrytce i w wyrobach srebrnych wielokrotnie mają cyrkonie w wielu kolorach zwane wielokolorowymi lub kolorami tęczy.

Celebrytki z elementami w kształcie serca są idealnym i niedrogim prezentem dla każdego, zarówno dla ukochanej, kogoś z rodziny jak i dla przyjaciółki. Obdarowując kogoś taką bransoletką można pokazać mu, że jest dla nas ważny. Jeżeli chcemy dosadnie przekazać ukochanej wiadomość o swojej miłości możemy podarować bransoletkę celebrytkę srebrną z dodatkowym napisem w środku “love”.

Serce niewątpliwie kojarzy się z miłością, ale często również z przyjaźnią i przywiązaniem. To właśnie symbolika sprawia, że celebrytki z tym znakiem są częstym prezentem wręczanym drugiej osobie.