Kategorie

Przy zamówieniach powyżej 150 zł – wysyłka gratis. Wysyłamy w ciągu 24h!

Bransoletki celebrytki srebrne

Wyświetlanie 1–30 z 90 wyników

Bransoletki celebrytki srebrne

Delikatne modne damskie celebrytki na rękę to bransoletki gwiazd, które doskonale pasują do każdej stylizacji. Srebrne bransoletki celebrytki charakteryzują się delikatnym łańcuszkiem, najczęściej typu ankier, na którym umieszczone są ozdobne zawieszki. Srebrne zawieszki zwisają luźno z bransoletki lub są wmontowane w łańcuszek. Ozdoby te są zazwyczaj niewielkich rozmiarów a nawet mają niejednokrotnie charakter minimalistyczny. Każda z bransolet zakończona jest łańcuszkiem, tak zwaną przedłużką, który stanowi również regulację długości pozwalającą na dopasowanie jej do każdego nadgarstka. Obecnie coraz częściej możemy także spotkać te same wzory bransolet zarówno na rękę jak i na kostkę, które dopełniają stylizację modnej pani. Zabezpieczeniem przed utlenianiem się i zmianą koloru srebra jest rod pokrywający każdą z zaproponowanych w naszym sklepie internetowym bransoletkę celebrytkę. Rodowanie powoduje, iż srebrny kolor bransoletek staje się ciemniejszy i zyskuje dodatkowy blask podobny do białego złota.

Sprawdź co znajdziesz wśród bransolet celebrytek

Bransoletki srebrne celebrytki to nie tylko biżuteria w kolorze srebra ale również może wyglądem nie różnić się od złotej bransoletki. Pozłacana celebrytka stanowi tańszy substytut złotej bransoletki celebrytki. Zachęcamy do przejrzenia naszej szerokiej oferty bransolet celebrytek. Znajdziecie wykonane ze srebra 925 bransolety z zawieszkami w kształcie serc, skrzydeł, piórek, nieskończoności, koniczynki czy drzewa rodowego, po motywy bardziej wyjątkowe jak klucz wiolinowy, kwiat lotosu czy róża wiatrów. Niektóre z bransolet pełnią nie tylko rolę eleganckiej biżuterii ale również, dzięki określonej zawieszce ,celebrytki są symbolem wiary np. celebrytka z krzyżykiem lub mają charakter mistyczny. Symbolika srebrnych bransolet pozwala na dopasowanie biżuterii nie tylko do stroju, ale również charakteru i osobowości.

Bransoletka celebrytka srebrna na każdą okazję

Te wyjątkowe i delikatne bransoletki pasują niemalże do każdej kreacji, są subtelnym niezobowiązującym dodatkiem biżuterii dla kobiet w każdym wieku. Z pośród szerokiej oferty można wybrać bransoletkę z jednym gładkim elementem pasującą nawet do ubrań sportowych lub bransoletkę z zawieszkami bardziej odpowiednią na wyjątkowe okazje. Do wieczorowych strojów oferujemy celebrytki na rękę z zawieszkami bogato zdobionymi cyrkoniami białymi lub kolorowymi.

Bransoletki celebrytki srebrne – idealne na każdą okazję

Bransoletki te są chętnie wybierane na prezent a ich niezobowiązujący charakter sprawia, że świetnie wpisują się w trendy mody i gusta pań. Nie zapominajcie przejrzeć też naszej oferty naszyjników celebrytek, które idealnie pasują do wybranych bransolet. Dodając do bransoletki i naszyjnika kolczyki celebrytki stworzymy niepowtarzalny zestaw biżuterii srebrnej. Sprawdź, które kolczyki wraz z bransoletką pasują do Ciebie.

Wykonane ze srebra próby 925 bransoletki celebrytki swą nazwę zawdzięczają naszyjnikom o nazwie celebrytka, które zostały rozpropagowane przez znane osobistości show biznesu.