Kategorie

Przy zamówieniach powyżej 150 zł – wysyłka gratis. Wysyłamy w ciągu 24h!

Kolczyki dla dzieci

Kolczyki dla dzieci są dopasowane do potrzeb najmłodszych, zarówno rozmiarem, rodzajem zapięć jak i stylem. Szczególną uwagę przy ich tworzeniu zwraca się na precyzję wykonania, jakość materiałów a przede wszystkim na wygodę w ich noszeniu.

Wyświetlanie 1–30 z 367 wyników

Jakie kolczyki są odpowiednie dla dziewczynek

Przy wyborze kolczyków dla dzieci należy wziąć pod uwagę surowiec, z którego są wykonane. W naszym sklepie jubilerskim proponujemy szeroki wybór biżuterii dla dzieci wykonanej ze srebra najwyższej próby 925 oraz złota próby 585. Możemy wybrać tańsze srebrne lub nieco droższe złote, wszystko zależy od zasobności naszego portfela. Biżuteria dla najmłodszych zarówno złota jak i srebrna cechuje się wzornictwem dopasowanym do upodobań dziewczynek. Kolekcja nasza obejmuje modele typowo dziecięce i wzory uniwersalne, odpowiednie zarówno dla dziewczynki jak i dorosłej kobiety. Dziewczynki uwielbiają motywy bajkowe biżuterii takie jak Myszka Mini, modele w kształcie aniołków, motylków, serduszka, kwiatów oraz innych zwierząt takich jak psy, koty, konie, misie. Dla małych dam idealne ozdoby to biżuteria o delikatnych cechach i bezpiecznym zapięciu. Najczęściej wybieranym modelem jest biżuteria na wkrętki oraz na zapięcie angielskie. W naszym sklepie znajdziesz dużo modeli z tymi zapięciami. Sztyfty inaczej wkrętki są zapięciem lżejszym jednak zapięcie angielskie, uważane jest bardziej bezpieczne. Często wybieranym modelem kolczyków dla dzieci z zapięciem angielskim są przecinki. Niektóre modele mogą zapinać się na bigiel klasyczny lub bigiel angielski. Dla osób szukających biżuterii dla dziewczynki proponujemy nie tylko modele proste, bez żadnych ozdób jak również delikatne modele kunsztownie zdobione białymi i kolorowymi cyrkoniami oraz kolorową emalią. Kolory w biżuterii są uwielbiane przez dzieci i przyciągają uwagę każdej małej damy. Rozświetlają one nie tylko letnie kreacje, ale również są odpowiednie przez cały rok, przynoszą dużo radości i zwracają uwagę — co pozwala wyróżnić się wśród rówieśników.

Biżuteria jako prezent dla dziewczynki

W naszym sklepie znajdziesz gotowy pomysł na prezent dla dziecka. Okazji do podarunku jest wiele, są te powtarzające się każdego roku, takie jak urodziny czy imieniny, święta Bożego Narodzenia czy Wielkiej Nocny oraz te wyjątkowe jak Pierwsza Komunia Święta, czy Chrzest. Możesz sprawdzić, które zakupić na prezent na urodziny, a które na wyjątkową okazję. Na te niepowtarzalne okazje najczęściej wybieramy biżuterię złotą a na co dzień ze srebra. Kiedy ma być to niespodzianką — pokierujemy się własnym gustem, nie zapominając jednak o zamiłowaniach i upodobaniach najmłodszych kobiet. Możemy też spośród najmodniejszych modeli wybrać te, które będą pasowały do stroju lub do koloru oczu obdarowywanego dziecka. Czasami dobrym rozwiązaniem jest pozwolić dziewczynce samodzielnie dokonać zamówienia i wtedy mamy pewność, że będzie w pełni zadowolona. Niezależnie od tego, jaki produkt kupimy, na pewno sprawimy ogromną radość dziecku.