Kategorie

Przy zamówieniach powyżej 150 zł – wysyłka gratis. Wysyłamy w ciągu 24h!

Kolczyki dla dzieci z angielskim zapięciem

Wyświetlanie 1–30 z 48 wyników

Kolczyki angielskie – motywy dla dzieci

Kolczyki angielskie mają z przodu widoczną jedynie część ozdobną. Zapinanie polega na wpięciu ruchomej części kolczyka do specjalnego rowka co zabezpiecza przed zgubieniem biżuterii. Ten typ stosowany jest najczęściej w małych kolczykach. Jednym z rodzajów kolczyków angielskich jest bigiel angielski, który bardzo często stosowany jest w kolczykach dla dzieci i jest również bardzo ceniony przez najmłodszych. Sklep internetowy online oferuje złote kolczyki, a w szczególności szeroki wybór srebrnych kolczyków zapięcie angielskie oraz kolczyki srebrne pozłacane. Srebro należy do miękkich kruszców i dlatego konieczne jest co pewien czas regulowanie tego rodzaju kolczyków srebrnych. W naszej ofercie znajdziecie kolczyki dopasowane dla dzieci w każdym wieku: proste przecinki jednorzędowe i dwurzędowe, ale również kształty zwierząt oraz kwiatków i serduszek. Polecamy kolczyki misie, biedronki, kolczyki angielskie, które ozdobione są białymi lub kolorowymi cyrkoniami oraz biżuterię z kolorową emalią. Możesz sprawdzić, jakie kolory przyniosą radość obdarowywanej dziewczynce, czy kolor czerwony, różowy, niebieski, czy błękitny. Najczęściej wybieranym wzorem srebrnych kolczyków dla dzieci są serduszka, które jednocześnie są elegancką ozdobą dziecięcego ucha jak również są symbolem miłości i przyjaźni.

Kolczyki dla dziewczynki z angielskim zapięciem – idealny pomysł na prezent

Kolczyki te sprawią, że na buzi zagości szeroki uśmiech, a dziewczynka poczuję się młodą damą.

Pierwsza para kolczyków to bardzo ważne przeżycie dla dziecka, dlatego zadbajmy o to, aby było wyjątkowe. Upominek może mieć charakter uniwersalny lub dopasowany do określonego stroju. Często kolczyki dobierane są do koloru oczu dziewczynki, co jeszcze bardziej podkreśli urodę dziecka. Niektóre z tych kolczyków bardzo bogato zdobione takimi kamieniami jak cyrkonie wybierane są na specjalne okazje, chociaż mogą być również noszone na co dzień. W naszym sklepie jubilerskim możecie dobrać również bransoletkę oraz zawieszkę na łańcuszek, aby stworzyć kompletny zestaw biżuterii. Srebrne kolczyki tego rodzaju często polecane są jako pierwsze kolczyki noszone tuż po przebiciu ucha. Gwarantują komfort, który pozwala przyzwyczaić się do nowego doznania. Można traktować je jako opcję przejściową między przebitkami a inną biżuterią lub jako kolczyki na stałe. Maluchy nawet przypadkiem, w ferworze zabawy lub podczas przebierania się nie wyrwą z ucha, ciesząc się komfortem w dzień i podczas snu. Z tego też powodu najlepsze są kolczyki delikatne krótkie, mniej odpowiednie są kolczyki wiszące. Gwarantujemy biżuterię wykonaną z różnych metali: srebra próby 925 i ze złota próby 585.

Kolczyki z angielskim zapięciem dla dzieci

Szukasz przepięknej, a zarazem delikatnej biżuterii dla swojej pociechy? Kolczyki dla dzieci z angielskim zapięciem z pewnością okażą się świetnym wyborem! Ta subtelna biżuteria przepięknie ozdabiać będzie każde, dziewczęce ucho. Dzięki łatwemu, tak zwanemu angielskiemu zapięciu (na zatrzask), dziecko bez problemu założy sobie kolczyki samodzielnie. W naszej ofercie znajdziesz wiele wzorów i form tej biżuterii, między innymi kolczyki z angielskim zapięciem dla dzieci wykończone eleganckimi cyrkoniami oraz innymi ozdobnymi kamieniami. Biżuteria ta jest również idealnym pomysłem na prezent dla dziecka.

Ten rodzaj kolczyków cieszy się dużą popularnością ze względu na wygodę ich noszenia. Cenione są także przez najmłodszych. Kolczyki angielskie to drobiazg, który w delikatny sposób podkreśli naturalną, dziecięcą urodę.

Zapraszamy do składania zamówień.