Kategorie

Przy zamówieniach powyżej 150 zł – wysyłka gratis. Wysyłamy w ciągu 24h!

Kolczyki koła

Są to ponadczasowe ozdoby, które ozdabiają uszy nie tylko kobiet, ale również niektórych mężczyzn. Ten rodzaj biżuterii przybiera różne formy oraz rozmiary, dzięki czemu można dopasować je do każdego ubioru, a także każdej osobowości ich właściciela.

Wyświetlanie 1–30 z 60 wyników

Koła i kółka

Kolekcja naszego sklepu internetowego online oferuje szeroki wybór modeli o różnych wielkościach, które mierzone są zazwyczaj długością średnicy. Znajdziecie tu zarówno duże koła jak i te małe, nadające się także do drugiej dziurki w płatku ucha. Możecie wybrać kółka proste i klasyczne wykonane ze srebra lub pozłacane, które stanowią tańszy substytut biżuterii złotej.

Bardziej eleganckie formy kółek to te wysadzane cyrkoniami lub diamentowane. Obie te formy są niezwykle efektowne, ponieważ cyrkonie nadają blasku. Podobnie jest w przypadku tych diamentowanych, ponieważ jest na nich grawer zrobiony w taki sposób, aby odbijał światło błyszcząc niczym szlachetny kamień, jakim jest diament. Zdobienia w tej kategorii biżuterii mogą występować w postaci jednego rzędu cyrkonii lub mogą być wielorzędowe oraz mieć różne motywy ozdób np. znaku nieskończoności. Oprócz uniwersalnego, białego czy czarnego koloru cyrkonii niektóre wzory mają dodatek cyrkonii kolorowych, a nawet są wielokolorowe co dodaje im wyjątkowego charakteru. Takie wesołe srebrne modele często wybierane są przez najmłodsze damy.

Hitem okazały się również modele z wiszącymi elementami takimi jak krzyże, skrzydła, piórka czy pioruny.

Zawieszki w tej grupie biżuterii mogą mieć także tuzinkowe kształty takie jak pałeczki czy kolce.

Można wyróżnić tutaj nie tylko proste okrągłe kształty ale również owalne, modele mające pełne powierzchnie jak i plecione czy w formie przypominającej łańcuch, które pasują do modnych spinaczy biurowych.

Rodzaje zapięć w kółkach

Najczęściej występującym zapięciem jest zapięcie kajdanki, które jest zbliżone do zapięcia angielskiego i wymaga czasami regulacji w biżuterii srebrnej. Jednak ten rodzaj jest najbardziej wygodnym zapięciem, cenionym nawet przez najmłodszych. Niektóre wzory mają zapięcie na sztyft umieszczony na zawiasie, dzięki czemu można odchylić go i łatwiej włożyć go do ucha. Są też w tej grupie klasyczne kolczyki wkrętki- sztyfty, na których zawieszone są okrągłe kształty kolczyków. Nie wszystkie formy są zamknięte, mogą też być w postaci półkoli.

Koniecznie sprawdźcie naszą ofertę. Znajdzie się tu coś dla każdego! Możecie dobrać subtelne, delikatne modele to stylizacji casualowych oraz te bardziej ozdobne na wyjątkową okazję. Wybierając je na prezent, należy zwrócić uwagę na gust osoby obdarowywanej, jednak są to zawsze na czasie stylowe dodatki do wszelkiego rodzaju stroju, niezależnie od panującej mody. Te duże formy cieszą się dużym zainteresowaniem — zwłaszcza młodych dziewczyn a małe odpowiednie są dla każdej właścicielki nawet tej małej oraz mężczyzn.