Kategorie

Przy zamówieniach powyżej 150 zł – wysyłka gratis. Wysyłamy w ciągu 24h!

Kolczyki duże koła

Duże kolczyki koła są bardzo cenione, szczególnie wśród młodych dziewczyn. Pięknie komponują się z rozpuszczonymi włosami, ale również świetnie wyglądają przy tych upiętych w koka. Pasują do zwiewnej letniej sukienki i zimowego swetra.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Kolczyki duże koła – modna biżuteria

Kolczyki koła duże to biżuteria popularna już od kilku dekad i nic nie wskazuje na to, aby miały wyjść z mody. Nic dziwnego, gdyż klasyczny, delikatny i uniwersalny design biżuterii nie tylko sprawia, że stylizacja staje się bardziej kobieca, ale i w wielu przypadkach bardziej elegancka. Kolczyki świetnie komponują się ze zwiewnymi sukienkami oraz klasycznymi garsonkami. Wybierając odpowiedni model kolczyków, można je dopasować też do zwykłych koszulek czy jeansów.

W naszym asortymencie znajdziesz kolczyki w formie dużych kół wykonane z ponadczasowego tworzywa, jakim jest srebro. Materiał ten odporny jest na działanie korozji, nie podlega procesom niszczenia, mimo upływu czasu. Dbając regularnie o biżuterię, można być pewnym, że pozostanie ona w świetnym stanie przez wiele lat. Naszym klientom proponujemy zakup zarówno zwykłych modeli w kolorze klasycznego srebra, jak i kolczyków pozłacanych, pasujących między innymi do stylizacji glamour.

Minimalistyczne i diamentowane kolczyki duże koła

Wśród miłośniczek dużych kół na pewno spotkać można tradycjonalistki, uwielbiające proste, srebrne kolczyki, które delikatnie podkreślają urodę. Biżuterię tę zakłada się na co dzień, niezależnie od rodzaju stroju. Panie, które cenią sobie natomiast błyszczące kolczyki koła duże o efektownej, nieregularnej strukturze, powinny zdecydować się na modele srebrne dodatkowo diamentowane.

Diamentowanie jest techniką jubilerską polegającą na szybkim skrawaniu srebra w końcowym etapie produkcji. Specjalna, głowica noża diamentowego obrabia biżuterię, nadając jej ciekawy i niebanalny kształt, sprawiając jednocześnie, że staje się ona ozdobniejsza. Powstałe nacięcia są równe, elegancko wykończone oraz błyszczące.

Kolczyki koła do zadań specjalnych

Niewątpliwą zaletą dużych kolczyków w kształcie kół jest fakt, że świetnie wyszczuplają okrąglejszą twarz, a także łagodzą jej rysy. Panie, które decydują się na upięcie włosów w stylowy kok lub też noszą krótką fryzurę, powinny decydować się, zakładać je częściej. Dzięki temu ich twarz będzie optycznie sprawiała wrażenie wyszczuplonej i pociągłej.

W naszym sklepie znajdują się wzory klasyczne jak i te podążające za modą.

Do bardziej tradycyjnych, ale robiących niesamowite wrażenie zaliczymy kolczyki koła diamentowane, w wielu średnicach, tak aby każda kobieta znalazła odpowiedni dla swoich preferencji rozmiar. Są one wykonane przez specjalne nacięcia, które powodują efekt fenomenalnego blasku oraz wyglądają jakby były wysadzane diamentami.

Nowocześniejsze wzory to kolczyki spinaczowe, które należą do aktualnie najmodniejszej biżuterii spinaczowej. Ale również koła z wiszącymi w ich środku elementami takimi jak krzyże czy skrzydła anioła.
Z tego rodzaju kolczyków możecie wybrać kolor srebrny lub srebra pozłacanego.

Zapraszamy do składania zamówień.