Kategorie

Przy zamówieniach powyżej 150 zł – wysyłka gratis. Wysyłamy w ciągu 24h!

Kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami są jedną z najpiękniejszych form ozdób jakimi można upiększyć uszy. Kolczyki te zawsze pozostają w modzie, a ich ponadczasowy charakter sprawia, że są najczęściej wybieraną biżuterią dla kobiet w każdym wieku.

Wyświetlanie 1–30 z 461 wyników

Cyrkonie to kamienie jubilerskie, które dzięki pięknemu szlifowi, dodają elegancji każdej stylizacji. Sprawiają, że osoba nosząca kolczyki z cyrkoniami może poczuć się jak prawdziwa gwiazda. Delikatne refleksy świetlne zatopione w małych kryształkach robią niesamowite wrażenie na wszystkich dookoła.

Kolczyki z cyrkoniami – kształt koła

W naszej ofercie znajdziesz nieprzemijalne kolczyki koła z cyrkoniami. Bardzo modne są także kolczyki celebrytki, które możesz skomponować z bransoletką i naszyjnikiem. Małe i delikatne wkrętki wkrętki cenione są przez najmłodsze dziewczynki, ale również dojrzałe kobiety. Dla osób ceniących wygodę, szczególnie polecamy kolczyki na angielskim zapięciu, kolczyki na biglu angielskim, a także ekstrawaganckie nausznice z cyrkoniami.

Różne motywy kolczyków z cyrkoniami

Szyk i elegancja kolczyków z cyrkoniami nie ustępują zarówno wygodzie jak i nowoczesności. Dlatego właśnie krzyżyki, serduszka, skrzydła i wiele innych motywów codziennie rozświetlają stylizacje licznych kobiet i dzieci.