Kategorie

Przy zamówieniach powyżej 150 zł – wysyłka gratis. Wysyłamy w ciągu 24h!

Kolczyki z opalem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Kolczyki z kamieniem szlachetnym

Każda z pań, która chce się poczuć wyjątkowo w swojej stylizacji, a także szuka czegoś, co doda jej kreacji odpowiedniego charakteru, powinna zdecydować się na zakup kolczyków z opalem. Opal jest modnym kamieniem szlachetnym, który nie tylko przepięknie wygląda, ale ma także znaczenie symboliczne. Sporo osób sięga po biżuterię wykończoną tym ozdobnym kamieniem właśnie z tego powodu. Symbolizuje on przede wszystkim uwolnienie się od demonów przeszłości. Jest wyznacznikiem nowego początku. Kolczyki z opalem są zatem świetnym pomysłem na prezent. Mogą stanowić idealny talizman.

Kolczyki z opalem – efektowny dodatek do stylizacji

Oferujemy eleganckie kolczyki z niebieskim opalem w kształcie niewielkiej kuleczki oraz modele owalne, płaskie. Niewątpliwie, biżuteria ta przypadnie do gustu osobom szukającym kolczyków w odcieniu chabrowym lub kobaltowym na bal, bankiet lub imprezę rodzinną. Kolczyki z opalem to biżuteria unikatowa, ciesząca się popularnością od wielu sezonów.

Kolczyki z opalem to wyjątkowa ozdoba, ponieważ kamień jest trudny w obróbce jubilerskiej. Natomiast oprawiony w srebro jest zabezpieczony przed uszkodzeniami.
Kolczyki z drogocennym, mieniącym się kamieniem rozświetlają twarz i sprawiają, że osoba je nosząca czuje się dowartościowana i atrakcyjna. Dlatego właśnie kolczyki z opalem to idealny prezent zarówno dla dorosłej pani jak i dla dziewczynki.

Kolczyki z opalem – idealne kolczyki dla każdej stylizacji

Opal jest oficjalnym kamieniem Australii, a niektórzy uważają że zaklęta jest w nim tęcza. Zapewne takie wierzenie ma swoje uzasadnienie w mieniącym się kolorze kamienia. Na malutkich, krzemionkowych kuleczkach opala, na skutek rozproszenia światła, powstają różne kolory. Do najpopularniejszych kolorów opala należą kamienie białe, niebieskie, ogniste o barwie czerwonej, żółte i czarne.

Opal jest kamieniem o mistycznych właściwościach. Podnosi samoocenę, poczucie własnej wartości, pomaga mobilizuje kreatywność, a także skłania do pozytywnego myślenia oraz podejścia do życia.

Zapraszamy do składania zamówień.