Kategorie

Przy zamówieniach powyżej 150 zł – wysyłka gratis. Wysyłamy w ciągu 24h!

Kolczyki z perłą

Perła jest jednym z najbardziej cenionych kamieni w jubilerstwie. Często kojarzy się ją jako symbol bogactwa i mądrości.
Kolczyki z perłą mogą być noszone przez panie w każdym wieku, niezależnie od okazji.

Perły są produktami pochodzenia organicznego. Powstają w płaszczu skorupy perłopławów, ale czasem wytwarzają je też  ślimaki. Ze względu na swój wodny rodowód i ekskluzywność, wiele osób nazywa je morskimi diamentami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Eleganckie, wiszące kolczyki z perłą

Kolczyki perły to klasyczny i ponadczasowy atrybut elegancji. Wiele osób uważa, że każda kobieta powinna w swojej szkatułce mieć przynajmniej jeden komplet biżuterii z perłą. Kolczyki te stanowią świetne uzupełnienie eleganckich stylizacji, np. marynarek, koszul czy sukienek wizytowych. Perły, w przeciwieństwie do cyrkonii, są kamieniami, które nie błyszczą się. Ich stonowany odcień bieli sprawia, że można je założyć także do ozdobnych stylizacji, np. modnych, przykuwających uwagę sukien ślubnych. Proponujemy zakup delikatnych oraz wiszących kolczyków z perłą z zapięciem typu sztyft wykonanych zarówno ze srebra, jak i srebra pozłacanego.

Luksusowe kolczyki z perłą

Kolczyki z perłą wiszące od razu zdobywają serca wielu pań. Są zatem świetnym, a zarazem luksusowym prezentem, który może zostać podarowany z okazji urodzin, imienin, rocznicy, ale także Dnia Matki czy Dnia Babci. Sprawdzą się również jako upominek dla dziewczynek.

Sprzedajemy klasyczne kolczyki z jedną perłą oraz modele z dodatkowymi cyrkoniami.

Uważa się, że biżuteria z pereł podnosi samoocenę i zwiększa poczucie własnej wartości. Kamienie te mają również działania ochronne – zabezpieczają ich właścicielki przed złymi urokami.

Ozdoby z pereł to klasyk, która świetnie prezentuje się w połączeniu ze srebrem.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.