Kategorie

Przy zamówieniach powyżej 150 zł – wysyłka gratis. Wysyłamy w ciągu 24h!

Kolczyki srebrne z perłą

Kolczyki srebrne z perłą to ponadczasowy dodatek do wielu kreacji. Kolczyki posiadają różne formy zapięcia. Popularnością cieszą się perły na prostych sztyftach, a także biglach angielskich czy klasycznych zapięciach angielskich.

Perły mogą samotnie zdobić uszy ich właścicielki, ale również występować oprawione w srebro rodowane próby 925. Wyjątkowego charakteru dodają wzory wzbogacone o cyrkonie, które dodają blasku kolczykom.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Srebrne kolczyki z perłą

Perły są jednymi z bardziej cenionych kamieni wykorzystywanych powszechnie w produkcji między innymi biżuterii. To symbol mądrości i luksusu. Nic dziwnego więc, że duża rzesza pań jest zainteresowana zakupem eleganckich, srebrnych kolczyków z perłą. Biżuteria ta dodaje uroku i podkreśla urodę. Delikatne, srebrne kolczyki z perłą warto zakładać przede wszystkim na specjalne okazje, dzięki temu z pewnością zwrócić uwagę tłumu. Oferujemy eleganckie, wiszące kolczyki srebrne z perłą, które przepięknie będą komponować się z sukniami wieczorowymi. Warto też zdecydować się na zakup kolczyków wykończonych eleganckim sztyftem. Ten model na pewno okaże się idealny na wesele bądź ślub.

Kolczyki z perłą – przechowywanie

Aby perły dłużej zachowały swój przepiękny wygląd, należy je odpowiednio pielęgnować i przechowywać. Najrozsądniej jest umieścić je w osobnej szkatułce, pokrytej materiałem. Dzięki temu perła nie zarysuje się. Na pewno nie należy kolczyków tych przechowywać, np. w łazience, gdyż kamienie te źle znoszą kontakt ze środkami czystości i detergentami.

Kolczyki perły były i są cenione oraz noszone przez wiele sławnych osób takich jak Coco Chanel, czy żonę księcia Williama – księżną Kate.

Jeżeli chcesz poczuć się elegancko i wyjątkowo to kolczyki z perłą z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Zachęcamy do składania zamówień.