Kategorie

Przy zamówieniach powyżej 150 zł – wysyłka gratis. Wysyłamy w ciągu 24h!

Złote kolczyki

Złote kolczyki to biżuteria pożądana przez wiele kobiet, zarówno dorosłych jak i małe dziewczynki. Oferowane przez nas kolczyki są starannie wykonane ze złota najwyższej próby 585 – 14k. Próba ta oznacza, że w biżuterii znajduje się 58,5% czystego złota. Wyroby jubilerskie nie mogą składać się z samego złota, ponieważ jest to zbyt miękki materiał. Dlatego właśnie do biżuterii dodaje się domieszki innych metali, najczęściej srebra i palladu, aby zwiększyć jego trwałość. Takie kolczyki są antyalergiczne, nie powodują żadnych uczuleń u nawet najbardziej wrażliwych osób.

Złote kolczyki będą wspaniałym dopełnieniem stroju, podkreślą rysy twarzy i indywidualny charakter osoby, która będzie je nosić. W naszej ofercie znajdziecie kolczyki ze złota zarówno proste, bez żadnych dodatków. Ale warte uwagi są również te zdobione cyrkoniami, które dzięki kamieniom jubilerskim zyskują dodatkowy blask i urok.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26

Kupując złote kolczyki na prezent można wyrazić bliskiej osobie uczucie sympatii lub miłości. Małe kolczyki ze złota często stanowią idealny podarunek dla małej dziewczynki na Chrzest Święty lub Pierwszą Komunię Świętą, a także na urodziny czy imieniny.