Kategorie

Przy zamówieniach powyżej 150 zł – wysyłka gratis. Wysyłamy w ciągu 24h!

Zawieszki do naszyjników

Zawieszki do łańcuszków posiadają uchwyty, przez które przewleka się łańcuszek, tworząc naszyjnik zdobiący szyję i dekolt osoby go noszącej. Niektóre zawieszki mają charakter uniwersalny i mogą być noszone zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Jednak większość wzorów dedykowanych jest płci pięknej. Do niedawna najczęściej stosowano kompozycję zawieszek z bardzo popularnym łańcuszkiem typu „żmijka”. Obecnie jednak wiele kobiet dobiera srebrne zawieszki do łańcuszka o splocie ankier. Jednak zawieszki przez nas proponowane pasują do każdego splotu łańcuszka, więc każdy może je skomponować według własnych upodobań.

Wyświetlanie 1–30 z 68 wyników

Zawieszki do naszyjników

Solidnie wykonane zawieszki do łańcuszków to wyjątkowe elementy biżuteryjne, które w sposób niebanalny potrafią urozmaicić niejedną stylizację. Wisiorki te bardzo często stanowią alternatywę dla klasycznych naszyjników celebrytek, są także świetnym pomysłem na stworzenie własnej i niepowtarzalnej biżuterii. Wystarczy kupić jeden łańcuszek i wymieniać ulubione zawieszki, w zależności od okazji lub nastroju. Można też zdecydować się na przyozdobienie łańcuszka dwoma lub trzema zawieszkami symbolicznymi.

Wisiorki do łańcuszków – oferta

Dysponujemy szeroką ofertą różnych zawieszek zarówno wykonanych z wysokojakościowego srebra, jak i pozłacanych. Proponujemy zakup także ozdobnych zawieszek z mieniącymi się w świetle cyrkoniami oraz klasycznym i eleganckim opalem. Sprzedajemy również zawieszki w kształcie serca lub z podobizną zwierząt.

Kunsztownie wykonane zawieszki do naszyjników stanowią także idealny pomysł na prezent dla bliskiej lub ukochanej osoby. Wisiorki w kształcie medalików i krzyżyków sprawdzą się natomiast jako upominek z okazji I Komunii Świętej.

Zachęcamy do składania zamówień.