Kategorie

Przy zamówieniach powyżej 150 zł – wysyłka gratis. Wysyłamy w ciągu 24h!

Pozłacane zawieszki do łańcuszków

Niektóre Panie preferują złoty kolor biżuterii oraz innych dodatków. Jednak złota biżuteria wiąże się z wyższą cenną. Tym, którzy pragną mieć w swojej kolekcji biżuterię w złotym kolorze, ale jednak zainwestować w nią trochę mniej, również wychodzimy na przeciw proponując wyroby ze srebra, pokryte warstwą złota.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Eleganckie zawieszki do łańcuszków

Pozłacane zawieszki do łańcuszków stanowią idealną alternatywę dla naszyjników. Wystarczy kupić kilka rodzajów zawieszek i wymieniać je, dostosowując do okazji i stylizacji. Oferujemy subtelne wisiorki bez ozdobnych cyrkonii, np. w kształcie konika czy mapy świata. Zawieszki te świetnie sprawdzą się na co dzień. Mogą również stać się idealnym prezentem na urodziny i imieniny dla osób, które są miłośnikami podróży lub trenują jazdę konną. Proponujemy również zakup zawieszek z eleganckimi i błyszczącymi cyrkoniami, które pasować będą do przepięknych sukienek wieczorowych, marynarek damskich czy koszul.

Wisiorki do naszyjników – delikatna biżuteria

Pozłacane zawieszki do naszyjników przeznaczone są dla pań, które doceniają biżuterię delikatną, subtelnie podkreślającą dekolt czy elegancki golf. Pojedynczy wisiorek na cienkim łańcuszku, np. w kształcie drzewka szczęścia z ozdobnymi cyrkoniami, można założyć do również minimalistycznej kreacji ślubnej.

Zawieszki pozłacane

Pozłacane zawieszki do łańcuszków wyglądem nie różnią się od złota. W taki sam sposób dodają blasku i uroku osobie, która je nosi. Ich właścicielka z pewnością może poczuć się piękna i przykuwać niejedno spojrzenie.

Zachęcamy do składania zamówień.