Kategorie

Przy zamówieniach powyżej 150 zł – wysyłka gratis. Wysyłamy w ciągu 24h!
ważne informacje

Zasady wysyłki

1. Kto pokrywa koszty wysyłki?

Koszt wysyłki zamówionych produktów pokrywa kupujący.

2. Koszty wysyłki.

System sam wylicza czy zakupiony towar zmieści się do jednej przesyłki i podaje koszty dla konkretnego zamówienia w koszyku oraz podsumowaniu jeszcze przed złożeniem zamówienia.

inpost paczkomaty logo
Przy zakupach poniżej 150 złPrzy zakupach powyżej 150 zł
Paczkomaty13,90 zł0 zł
dpd logo
Przy zakupach poniżej 150 złPrzy zakupach powyżej 150 zł
Kurier DPD12,90 zł0 zł
Kurier DPD za pobraniem21 zł21 zł

Koszt wysyłek zawiera – opakowanie, pakowanie oraz ubezpieczenie.

Przesyłki nadawane są wyłącznie na terenie Polski. W przypadku chęci wysyłki do innych krajów prosimy o kontakt mailowy.

 

13. Czas realizacji zamówienia

Czas przygotowania zamówienia do wysyłki wynosi do 24h od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie, chyba że podano inaczej dla konkretnego produktu na karcie tego produktu w hurtowni lub ustalono inaczej.
Przesyłki kurierskie nadajemy od poniedziałku do piątku.

Paczki przygotowujemy wg kolejności otrzymywanych wpłat. W przypadku braku jakiegoś towaru informujemy o tym Klienta w celu otrzymania dalszych dyspozycji. Możliwe jest zrealizowanie zamówienia wg aktualnego stanu magazynowego lub wstrzymanie się z wysyłką do czasu skompletowania całego zamówienia. Nie wysyłamy zamówień na raty. Pozycje niedostarczone z aktualnego zamówienia nie przechodzą na kolejne.

19. Czas dostawy

Czas dostawy przesyłki kurierskiej to 1-2 dni robocze. Maksymalnie 72 godziny robocze. 99% przesyłek dostarczanych jest na następny dzień roboczy. Dla wysyłki w poniedziałek – paczkę otrzymasz we wtorek. Dla wysyłki w piątek – paczkę otrzymasz w poniedziałek.

Lato 2020

Na Ślub

biżuteria

Sprawdź kolekcje jakie przygotowaliśmy dla Ciebie